zábradlia

Výroba nového zábradlia

Pre balkóny a lodžie panelových domov ponúkame širokú škálu variantov zábradlia. Atypická výroba zábradlí podľa návrhu architekta. Sériová i kusová výroba oceľových zábradlí pre opravené i nové bytové domy. Možnosť rôznych materiálových kombinácií výplní zábradlí. Kvalitná povrchová úprava oceľových zábradlí.

Výmena zábradlí

Pre balkóny a lodžie panelových domov ponúkame širokú škálu variantov zábradlí. Výmena starého zábradlia za nové v rovnakom prevedení. Výmena už skorodovaných pôvodných zábradlí. Široké možnosti návrhu riešení zábradlí. Možnosť rôznych materiálových kombinácií výplní zábradlí. Kvalitná povrchová úprava oceľových zábradlí.

Ponúkané výplne zábradlí

Trapézový plech

Povrch je lesklý obojstranne žiarovo pozinkovaný plech, na pohľadovej strane s lakom na polyesterovej báze o hrúbke 25 μm, na rubnej strane potom so sivým ochranným lakom 7 μ. Povrch je vysoko kvalitný s vyššou odolnosťou proti korózii, zlepšenou farebnou stálosťou a vynikajúcou ohybnosťou. Životnosť plechu je minimálne 40 rokov.

Hladká výplň

Pokiaľ dávate prednosť hladkému dizajnu, potom si môžete zvoliť sendvičový hliníkový plech NEOBOND alebo hladký plech s polyesterovým povrchom.

Bezpečnostné sklo vrstvené Connex®

Bezpečnostné sklo vrstvené Connex® je vynikajúcim konštrukčným prvkom pre bezpečnostné zasklievanie. Vrstvené sklo sa vyrába plošným spojením dvoch alebo viacerých vrstiev číreho, farebného alebo reflexného skla float s jednou či viacerými vrstvami polyvinylbutyralovej fólie čírej, farebnej, transparentnej alebo nepriehľadnej, ktorá sa vyznačuje zvlášť vysokou pevnosťou, adhéziou a elasticitou. Ak dôjde k rozbitiu skla, zostanú črepiny na fólii, čím sa zníži alebo úplne vylúči zranenie osôb.
Veľkou výhodou skla Connex® je nielen výborný tok svetla, ale predovšetkým jeho schopnosť prevziať na seba jemný nádych odtieňa farby fasády. Tieto vlastnosti sú najviac viditeľné v mliečnom prevedení. Ďalej sa sklo Connex® vyrába v prevedení čírom a bronzovom.

Ťahokov

Ťahokov je materiál s výrezmi po celej svojej ploche na tabuli či zvitku plechu. Existuje min 5 druhov tzv. „oka“, ktoré naťahovaním materiálu vytvára svoj jedinečný vzhľad a tvar, bez toho, že by dochádzalo k strate pevnosti. Oká teda nevznikajú splietaním či zváraním, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Dierovaný plech

Existuje niekoľko typov dierovania, a to kruhové, štvorcové, oválne, ozdobné, prehĺbené a špeciálne.