Oceľové balkóny

Závesný balkón

Balkón pre rozšírenie betónovej lodžie

Balkón pre rozšírenie betónovej podesty

Závesné oceľové balkóny PEKSTRA sú vhodné pre všetky typy bytových domov. Či už ide o výmenu starých balkónov za nové alebo o novostavby a staršie domy, kde nikdy balkóny neboli. Splníme Vaše predstavy o veľkosti, tvare, výplni, jediným obmedzením je posudok statika a technické parametre domu.

1. Predsadená balkónová konštrukcia

2. Vložená konštrukcia po celej ploche

Pokiaľ máte dom s betónovou lodžiou, ponúkame Vám dve možnosti rozšírenia plochy lodžie. Buď vložením rozšírenej konštrukcie po celej ploche pôvodnej lodžie alebo iba predsadíme balkónovú konštrukciu a tým lodžiu rozšírime. Veľkosť, tvar a výplň si vyberiete podľa želania.

Balkón pre rozšírenie pôvodnej betónovej podesty je variantné riešenie výroby a montáže balkóna, pokiaľ chcete zachovať pôvodnú betónovú podestu starého balkóna. Na túto podestu vyrobíme a namontujeme nový balkón podľa Vášho výberu tvaru a výplne.


Zasklievanie balkónov

zasklievanie balkónov
zasklievanie balkónov
zasklievanie balkónov

Neustále sa snažíme pre našich zákazníkov rozširovať naše služby. V kooperácii s firmou ALUMISTR, ktorá sa špecializuje na zasklievanie balkónov a lodžií, najnovšie ponúkame možnosť zasklenia našich balkónov PEKSTRA.

Viac informácií o systéme hliníkových lodžií pre bytové domy