O nás

Zastupujeme firmu PEKSTRA spol. s r.o., ktorá výrábá oceľové balkóny a lodžie už 20 rokov.

Firma PEKSTRA, spol. s r.o., Třeboň sa dlhodobo špecializuje na poradenstvo, dodávku a servis spojený s výrobou a inštaláciou závesných oceľových balkónov a samonosných oceľových lodžií v bytových domoch.

Počas svojho dvadsaťročného pôsobenia na českom, slovenskom i európskom trhu firma neustále skvalitňuje a rozširuje svoje technické a výrobné zázemie, vrátane zvyšovania odbornej spôsobilosti vedúcich pracovníkov a technikov. Vďaka tomu splňujú balkóny a lodžie požiadavky a najprísnejšie kritéria dnešného moderného trhu. Kvalitu produktov potvrdzujú a deklarujú certifikáty kvality výroby. Jedinečnosť technických a výrobných postupov potvrdzuje, okrem iného, aj Osvedčenie o zápise priemyselného vzoru.

Základnou prioritou je vždy individuálny prístup k zákazníkovi, k jeho potrebám a požiadavkám. Samozrejmosťou je nielen kompletné technické, ale i dizajnérske poradenstvo. Tím odborníkov firmy PEKSTRA zaistí zameranie budovy, cenovú ponuku, vypracovanie technickej dokumentácie, výrobu, demontáž pôvodných balkónov a finálnu montáž nových PEKSTRA balkónov a lodžií, oceľových zábradlí a rôznych doplnkov podľa želania a výberu zákazníka. V prospech kvality produktov hovorí nielen spokojnosť tisícov užívateľov balkónov PEKSTRA, ale i spokojnosť bytových družstiev a spoločenstiev vlastníkov s firmou PEKSTRA, spol. s r.o., Třeboň.

 

Napísali o nás

Odborný časopis Správca

Na základe našich realizácií a pôsobenie firmy Pekstra spol. s r.o. na slovenskom trhu s nami vyšiel rozhovor v odbornom časopise Správca č.2/2014. Článok si môžete prečítať tu.

Konferencia KOBD 2013

Na jeseň 2013 sme sa zúčastnili VII. ročníku medzinárodnej odbornej konferencii KOBD 2013, Grand hotel Permon Podbanské, nielen ako pozorovatelia, ale mali sme tu prednášku na tému Oceľové balkóny pri realizáciách KOBD.
V zborníku sú o firme PEKSTRA spol. s r.o. podrobnejšie informácie.