Betónové lodžie

Betónové lodžie

Samonosne lodžie môžu byt prevedené rôznym spôsobom. Variantmi môžu byt bočne steny s otvormi alebo bez a rôzne tvary a farby zábradlia.
Železobetónové lodžie stoja na vlastných základoch. Ponúkame 4 varianty zábradlia: rovné, skosené rohy, materiál: betón, polykarbonát, drevo, bezpečnostné sklo Connex.

Alt Text
Alt Text
Alt Text

Varianty zábradlia

Zábradlie s drevom
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Bývalo najpoužívateľnejším zábradlím v dnešnej dobe sa používa čím ďalej menej. Nevýhodou tohto zábradlia je nutnosť jeho údržby. Drevené zábradlie je inštalovane na žiarovo pozinkovanom zábradlí. Tvar pôdorysu lodžie ma skosené rohy.

Zábradlie: Bezpečnostné sklo CONNEX

BEZPEČNOSTNÉ vrstvené sklo CONNNEX je vynikajúcim konštrukčným prvkom pre bezpečnostné zasklievanie. Vrstvené sklo sa vyrába plošným spojením dvoch alebo viacerých vrstiev priehľadného, farebného alebo reflexného skla FLOAT s jednou alebo viacerými vrstvami- polyvinylbutyrálovej fólie priesvitnej, farebnej, transparentnej alebo nepriehľadnej, ktorá sa vyznačuje zvlášť vysokou pevnosťou, adhéziou a elastycitou. Pri rozbití skla ostanú črepiny na fólií čím sa zníži alebo úplne vylúči zranenie osôb. Veľkou výhodou skla CONNEX je nielen výborný tok svetla, ale predovšetkým jeho schopnosť prevziať na seba jemný nádych odtieňu farby fasády. Tieto vlastnosti sú najviac viditeľné v mliečnom prevedení. Ďalej sa sklo CONNEX vyrába v priehľadnom a bronzovom prevedení.

Zábradlie polykarbonát LEXAN

Jedna sa o polopriehľadné zábradlie. Rovnako ako u zábradlia s výdrevou sú polykarbonátové dosky v hliníkovom rámčeku zavesené na žiarovo pozinkovanej konštrukcií. Tvar pôdorysu lodžie ma skosené rohy. Je možné použiť niekoľko farebných variant polykarbonátu.

Zábradlie z panelu
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Jedná sa o pravouhlé zábradlie s prefabrikovaného dielca. Je vhodné na zasklievanie. Varianta riešenia oddelenia jednotlivých lodžií- stenový dielec skrátený alebo vyplnený až po zábradlie.

 

Napíšte nám

balkony@kaczer.sk

Opýtajte sa nás

Formulár

Zavolajte nám

+421 903 924 153

Aktuálny katalog

Prelistovať